9 راه برای تبدیل شدن به یک معمار بهتر

معماران غالباً به داشتن تعادل بد در زندگی ، استرس زیاد و کمبود آزاد شناخته می شوند. چگونه می توانید در حالی که هنوز مهارت های خود را به عنوان یک معمار بهبود می بخشید ، وقت آزاد پیدا کنید؟ معماری

در مقایسه با زمینه های دیگر ، معماری به عنوان فیلمی است که در آن شما باید “کمی از همه چیز را بدانید.” همانطور که در زیر به بیان آن می پردازیم با انجام این 9 فعالیت، ممکن است شما به معمار بهتری تبدیل شوید اگرچه که این فعالیت ها حتی معماری نیستند.


1- بازی های ویدئوییتوسعه دهندگان بازی های ویدیویی هنگام تصور و طراحی مناظر شهری و فضاهای دیگری که دنیای مجازی را تشکیل می دهند ، تور رایگان آشنایی با معماری را فراهم می نمایند.

چنین تجربیات فضایی ممکن است هرگز در دنیای واقعیت به حقیقت نپیوندند، اما هنوز می توانند یک دیدگاه کاملا جدید در مورد روابط فضاها به شما دهند. به خصوص واقعیت مجازی بعد ها تبدیل به واقعیت معماری خواهد شد.


2- خواندن داستانداستان ممکن است ساده ترین راه برای قرار گرفتن انسان در ذهن دیگران باشد. به عنوان یک معمار ، این یک ابزار عالی برای همدلی با دیدگاه های مختلف در جامعه و همچنین درک تجربیات فضایی ذهنی و احساسات گره خورده با آنها است.

یک مثال عالی “بیمار انگلیسی” ساخته مایکل اونداتژ ، رمانی با شخصیت هایی از طیف وسیعی از سوابق اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی با خاطراتی است که به شدت با فضاها گره خورده است. معماران گاهی اوقات به درک نکردن مردم متهم می شوند ، موضوعی که داستان می تواند به حل آن کمک کند.


3- تماشای گفتگوهای TEDیک معمار TED را تأسیس کرد. ما به عنوان معمار ، ما باید بدانیم چگونه از پروژه ها و ایده های خود دفاع کنیم و دانش لفاظی را به عنوان بخشی اساسی در حرفه تبدیل کنیم. سخنران های TED می دانند که چگونه می توانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی یک استدلال جذاب را ایجاد کنند.

طیف گسترده ای از موضوعات ارائه شده نیز بدون شک به ساختن این دانش گسترده که برای کارهای معماری بسیار مهم است کمک خواهد کرد. برای شروع کار ، 20 گفتگوی الهام بخش غیر معماری TED برای معماران را بررسی کنید.


4-  فعالیت بدنیثابت شده است که فعالیت بدنی مداوم باعث کاهش استرس می شود، چیزی که بیشتر معماران از آن به دور هستند. نه تنها باعث بهبود کار شما می شود ، بلکه به برخی از زمانهایی که از طراحی (یا صفحه رایانه) فاصله دارید، به عنوان یک استراحت سازنده نیز خدمت خواهد کرد، زیرا مطالعات نشان داده اند که پیاده روی در واقع باعث بهبود خلاقیت می شود.

حفظ آمادگی جسمانی به خصوص در شرایطی که معماران ساعت های زیادی را بر روی صندلی پست سیستم های خود به سر می برند بسیار مهم است.  بدن سالم و ورزیده گذشت زمان مار را بسایر قابل تحمل تر خواهد نمود.5- نقاشی و عکاسیدر فرآیند نقاشی یا گرفتن و ویرایش یک عکس ، سه عنصر اساسی وجود دارد که باید در خاطر داشته باشید: رنگ ، نور و ترکیب. درکمال تعجب ، این عناصر در هنگام معماری بسیار مهم هستند. تجربه این مؤلفه ها در یک بستر دیگر می تواند به شما یک ایده و راه جایگزین برای رسیدن به فرایند طراحی ببخشد.

علاوه بر این، شما به مراتب بیشتر با جزئیات محیط اطراف خود آشنا خواهید شد. با گذراندن وقت برای رنگ آمیزی یا تدوین یک عکس خاص، ویژگی هایی را با دقت بیشتری مشاهده می کنید تا اینکه اگر فقط به آنها نگاه کنید.


6-  زندگی در طبیعتزندگی در طبیعت به طور موقت یا غیرقانونی، یکی از مطمئن ترین راههای عاشق شدن و قدردانی کامل از دنیای طبیعی ما است.

تأثیر بزرگ آن که به عنوان یک معمار به وجود می آید ، بدان معنی است که ما نقش مهمی در حفظ محیط زیست خود داریم. یک مسئولیت عظیم و غیرقابل اجتناب با توجه به شرایط فعلی سیاره ما.


7-  سفر کردن


در دنیای مدرن ما، توریست بودن به چنان سرگرمی محبوب تبدیل شده است که خالص ترین شکل های مواجهه فرهنگی به خطر می افتد. در سفر شما به اخلاقیات، فرهنگ و آداب و سنن مکان های مختلف آشنا می شوید


8-  فعالیت های داوطلبانه اجتماعیهمانطور که با کلمه “اجتماعی” مشخص شده است ، این فعالیت تعامل و ایجاد روابط با مردم ، بخش مهمی از تمرین معماری را محقق می سازد. معماران فضایی را برای افراد ایجاد می کنند تا از آن لذت ببرند و احساس شادی و امنیت کنند ، اما برای درک کامل این امر باید در رفتار و اخلاقیات آن ها جستجو کرد.

فعالیت های داوطلبانه اجتماعی یک روش عالی برای ایجاد تأثیر مثبت در جامعه شما است، ضمن اینکه درک بیشتری از نیازهای مکانی مختلف در جامعه کسب می کنید.


9- پخش یک ساز موسیقییادگیری نحوه نواختن ساز نیاز به درک درستی از ریتم ، تکرار و تغییرات جزئی دارد که تقریباً برای همه انسان ها خوشایند و جذاب به نظر می رسد. چگونه می توان این خصوصیات را به فضا ترجمه کرد؟ این سوالی است که شما ممکن است بعد از چند ماه بازی با صدا به آن پاسخ دهید.

https://www.archdaily.com/795554/11-non-architectural-ways-become-better-architect-without-doing-architecture

9 راه برای تبدیل شدن به یک معمار بهتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *